دانش آموز مدرسه راهنمایی دچار سانحه شد

دانش آموز مدرسه راهنمایی دچار سانحه شد
مدیر مجتمع آموزشی : هیج تنبیه فیزیکی از سوی معلم به دانش آموزانجام نگرفته است

 در حالیکه هفته گذشته یکی از دانش آموزان مدرسه پسرانه راهنمایی مصباح در منطقه یک آموزش و پرورش با اقدام یکی از معلمان خود از ناحیه چشم دچار آسیب‌‏دیدگی شده بود اما مدیر این مجتمع آموزشی هرگونه تنبیه فیزیکی با این دانش آموز توسط معلم مدرسه را رد کرد .
به گزارش خبرنگار" ایلنا" ، نصیر زاده مدیر مجتمع آموزشی مصباح در گفت و گو با خبرنگار "ایلنا" با تکذیب این خبر گفت : متاسفانه والدین این دانش آموز قصد دارند که این اتفاق را بزرگ نشان دهند در حالیکه طبق گفته پزشکی قانونی و حتی بازرسان آموزش و پرورش منطقه یک تنها آسیبی که به این دانش آموز وارد آمده یک خراشیدگی جزیی در ناحیه پوست وی بوده که معلم کلاس از عمد آن را انجام نداده است .
وی افزود : من همین جا از همه رسانه هایی که تمایل دارند به حقیقت ماجرا پی ببرند دعوت می کنم هر زمانی که خواستند به مجتمع بیایند و از نزدیک با این دانش آموز ملاقات کنند و ببینند که هیچ مشکل خاصی برای وی به وجود نیامده است .
طبق اعلام منابع آگاه خبری این معلم هفته گذشته و طول مدتی که در کلاس مشغول تدریس بوده متوجه می شود که یکی از دانش آموزان بدون دلیل به زمین خیره شده است ؛ وی از دانش آموز می خواهد که توجه خود را به کلاس بیشتر کند که دانش آموز نیز واکنشی نشان نمی دهد و این اقدام باعث خشم معلم می شود به طوریکه وی با پرتاب ماژیک وایت برد او را مصدوم کرده و دانش آموز را دچار آسیب دیدگی می‌‏کند .
به گفته حاضران در محل، خوشبختانه با اعزام دانش آموز به مرکز درمانی خطرآسیب دیدگی از ناحیه چشم رفع شده و دانش آموز از ناحیه چشم با مشکلی مواجه نمی‌‏شود.
والدین این دانش آموز بلافاصله و بعد از اطلاع یافتن از ماجرا با مراجعه به کلانتری و پزشک قانونی و همچنین مراجع قضایی خواستار رسیدگی به اقدام معلم این مدرسه می شوند که قاضی دادگاه در ابتدا خواستار گذشت والدین با توجه به صحت سلامتی دانش آموز می‌‏شوند اما پدر این دانش آموز با خواسته قاضی موافقت نمی‌‏کند و معتقد است اگر این اتفاق منجر به نابینایی دانش آموزمی شد چه کسی باید غرامت و تاوان سنگین نابینایی یک نوجوان را می داد .

 منبع:http://www.irsprc.org/2009/03/413.php

/ 0 نظر / 73 بازدید